Flota

Flota

Nasza flota posiada prestiżowe auta renomowanych marek Mercedes-Benz Sprinter (9- osobowe) i Ford Galaxy (5-osobowe lub 6-osobowe) zapewniające maksymalny komfort podróży. Każdy z naszych samochodów posiada klimatyzację, ogrzewanie postojowe, wygodne rozkładane siedzenia oraz system multimedialny audio-video z dostępem do sieci Wi-Fi.

Dbając o Państwa bezpieczeństwo i komfort podróży każdy nasz samochód przechodzi co tydzień przegląd techniczny oraz jest kompleksowo sprzątany. Wszystkie nasze auta dodatkowo wyposażone są w system TomTom Traffic, który zapewnia płynne i szybkie przemieszczanie się z punktu A do B.

Ponadto każdy z samochodów podlega osobnemu monitoringowi GPS, co pozwala sprawniej planować trasy oraz kontrolować czas pracy kierowców, dlatego w busie zawsze znajduje się odpowiednia ilość kierowców.

W całym okresie naszej działalności zaufały nam tysiące pasażerów, za co wszystkim chcieliśmy serdecznie podziękować. Ty też możesz do nich dołączyć i zacząć podróżować z najlepszymi, gdyż wybór jest tylko jeden.