O nas

O nas

O nas

Firma Bavarczyk jest firmą rodzinną posiadającą wieloletnie doświadczenie w zakresie międzynarodowego przewozu osób do Niemiec. Od początku istnienia firmy priorytetem był zawsze Klient i jego satysfakcja ze świadczonych usług. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i biznesowych.

W trosce o najwyższą jakość usług zatrudniamy logistyków oraz doświadczonych kierowców, którzy szybko i bezpiecznie dowiozą Państwa do celu. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu zdobytemu na rynku międzynarodowym i nieustannej inwestycji w rozwój jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zapewniając przy tym komfort o standardach europejskich oraz konkurencyjne ceny.

Wybierając nasze busy i vany do Niemiec, dotrzecie Państwo na czas, a o Waszą satysfakcję zadbają kompetentni, doświadczeni, cechujący się wysoką kulturą osobistą kierowcy, którzy zawsze są do Państwa dyspozycji. Dbając o wysoki standard naszych usług, oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesną flotę aut marki Mercedes Benz oraz Ford. Są to auta regularnie serwisowane i posiadające wszystkie niezbędne udogodnienia, które podczas jazdy umilą Państwu podróż.

Nasza firma od początku swojej działalności posiada wszystkie niezbędne licencje i certyfikaty do przewozu osób w transporcie krajowym i międzynarodowym. Dokumenty te świadczą o legalności wykonywanych usług oraz spełnieniu wielu innych kryteriów i wymagań. Wiedząc, jak ważne jest Państwa bezpieczeństwo podczas podróży, gwarantujemy pełny pakiet ubezpieczeń NNW i OC dla każdego pasażera.

W całym okresie naszej działalności zaufały nam już tysiące pasażerów, za co wszystkim chcieliśmy serdecznie podziękować. Ty też możesz do nich dołączyć i zacząć podróżować z najlepszymi, gdyż wybór jest tylko jeden.