Przewóz Monachium Polska

Przewozy Manachium Polska

Skontaktuj się z nami:

+48 799 887 100Chcesz zorganizować wyjazd na festiwal, koncert, pielgrzymkę czy spotkanie integracyjne do Niemiec? A może wybierasz się do swoich znajomych? Z firmą Bavarczyk transport nie będzie żadnym problemem. Skorzystaj z propozycji przedsiębiorstwa, które oferuje komfortowy przewóz osób na trasie Monachium – Polska.

Bavarczyk umożliwia wynajem busów i vanów wraz ze swoim kierowcą. Samochody z taboru są bardzo wygodne, ponieważ posiadają klimatyzację oraz ogrzewanie postojowe. Z tego względu wyjazd w upalny letni dzień nie będzie oznaczał nieprzyjemnego pobytu w nagrzanym samochodzie. Co więcej, podróż, która trwa kilka godzin, nie będzie wiązała się z brakiem dostępu do internetu, gdyż samochody posiadają sieć Wi-Fi.

Jakimi pojazdami dysponuje firma? Przewóz osób do Monachium z Polski odbywać się może Fordem Galaxy lub Mercedesem - Benz Sprinterem. Pierwszy z samochodów posiada miejsce na pięć lub sześć osób, w drugim podróżować może dziewięć osób. Z oferty przewozu osób na trasie Monachium-Polska skorzystają pasażerowie, którzy biorą udział w wyjazdach zorganizowanych, ale także pragnący odwiedzić znajomych czy rodzinę. Stolica Bawarii to także doskonały pomysł na wakacyjny wyjazd, dlatego z oferty przewozu osób do Monachium z Polski będą zadowoleni turyści.

Firma Bavarczyk gwarantuje bezpieczeństwo przewozu osób na trasie Monachium-Polska, ponieważ samochody poddawane są cotygodniowej kontroli technicznej. Co więcej, wmontowany system GPS pozwala na monitorowanie czasu pracy kierowców. Firma posiada również certyfikaty i licencje uprawniające do przewozu osób w transporcie międzynarodowym, jak i krajowym. Swoim pasażerom oferuje pełny pakiet ubezpieczeń Odpowiedzialności Cywilnej oraz Następstw Nieszczęśliwych Wypadków.

Planując wyjazd zagranicę, warto skorzystać z usług firmy Bavarczyk, która oferuje przewóz osób do Monachium z Polski. Komfortowe i nowoczesne samochody, doświadczeni kierowcy i bezpieczeństwo – to wszystko czeka na pasażerów zamierzających wyjechać do Monachium.

OFERTA: busy Bawaria Polska , tanie busy do Monachium.